Recanto Chacara B&S
Recanto Chacara B&S Pinhalzinho villa van 323 m² ligt binnen 18 minuten lopen van Igreja Philadelfia en biedt een terras met uitzicht op de tuin.
Het Octaviano Fornari Municipal Museum is op slechts 1 km verderop gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Galeria Cecchetto1309 km
- Octaviano Fornari Municipal Museum1317 km
- Paroquia Nossa Senhora de Copacabana1785 km
- Igreja Assembleia de Deus1975 km
- Igreja Philadelfia1458 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos103 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Recanto Chacara B&S villa?
Gasten van Recanto Chacara B&S villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Wat is de capaciteit van Recanto Chacara B&S villa?
Tot 2 personen kunnen verblijven in Recanto Chacara B&S villa. - ❓
Is er een keuken in Recanto Chacara B&S villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Recanto Chacara B&S villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk Igreja Philadelfia en het Octaviano Fornari Municipal Museum bereiken, die respectievelijk binnen 18 minuten wandelen van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.